Být navždy dítětem...

17. srpna 2012 v 15:38 | Aduška |  Láska :)
Právě jsem objevila kouzlo rádia na lide.cz a na hity 90s tu tancuju po pokoji. Se vzpomínkami na ranné dětství, na kterém mě tyto songy (mimo jiné) provázely. Já, malá holka sama žijící s mladou, nevázanou matkou, každé sobotní ráno trávila s Terezou Pergnerovou a její hitparádou.
"Zatancuju vám Michaela Jacksona!!" křičela jsem často mezi hrstkou mámy přátel. A pak jsem se za potlesku a smíchu všech 'tetiček a strejdů' pokoušela o známou měsíční chůzi..
Na akcích společně s ratolestmi známých, dětmi mého věku, jsme se vyřádili a pak někde svorně pod stolem hromadně odpadli.
Bylo to nejšťastnější období, co jsem za život mohla prožít. Protkané láskou, srandou, svobodou a vzpomínkami, které zůstanou na vždycky..
Ohlédnutí do minulosti
Tenhle článek věnuju někomu, kdo pro mě v životě znamenal hodně. Někoho koho jsem měla ráda a kým jsem později tak opovrhovala.
Byla jsi pro mě krásnou hádankou, která se změnila v labyrint, ze kterého nebylo možné utéct. V dobách, kdy jsem v tobě bloudila, jsi mi byla asi nejdál. A to už se nezmění.
Přesto si pořád byla někdo, ke komu jsem tiše vzhlížela, koho jsem se do posledního dne snažila pochopit, kdo mi teď chybí..
Večer múza, ráno víla. V tvých polibcích jsem však hledala víc než v nich bylo ukryto.
Nebylo od věci párkrát si zavzpomínat na dobu, kdy jsem v tvojí zvláštnosti nacházela klid a mír potřebný pro mou pošramocenou duši. Občas mi přijde místnost bez tebe prázdná. Jako by vymizel smysl kolektivu. Jako by chyběla jiskřička. Kus nás..
Snad bych skončila jen přáním, ať se máš jinde líp. Ať se sama v sobě vyznáš. Ať najdeš lásku a pochopení. Víc nepotřebuješ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog ?

Ano,kwásnej 41.4% (24)
Ne,potřeboval by trochu poupravit 31% (18)
Není špatný 27.6% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama